Klub bowlingowy

Klub bowlingowy

W swoich działaniach stawiamy na promowanie i rozwój bowling. Oprócz organizacji Amatorskiej Ligi Bowlingowej oraz rozgrywek dedykowanym Seniorom w naszej kręgielni trenuje również Łódzki Klub Bowlingowy, który zrzesza zawodników posiadających licencje Polskiego Związku Sportów Kręglarskich w sekcji Bowlingu Sportowego.

Łódzki Klub Bowlingowy

Rozgrywa w naszej kręgielni całoroczny cykl spotkań, który przyjmuje formę rozgrywek ligowych. Jednocześnie cotygodniowe środowe spotkania to idealna okazja, aby odbyć trening w ramach przygotowań do innych śródrocznych turniejów. Zawodnicy ŁKB posiadają na swoim koncie wiele sukcesów (w tym również możliwość reprezentowania Polski na zawodach międzynarodowych.

Podczas treningów członkowie ŁKB chętnie dzielą się wiedzą i wskazówkami, dzięki temu oraz dzięki zaangażowaniu w istnienie Amatorskiej Ligi Bowlingowej wielu nowych graczy rozpoczyna swoją „przygodę z kręglami” na poważnie, odnosząc pierwsze sukcesy.

Gra w kręgle to przede wszystkim nauka cierpliwości, pokory i determinacji. Jednocześnie idealny sposób na spędzanie czasu i poznanie fascynujących ludzi.

Czy wiesz, że….

W naszej kręgielni od kilku lat odbywają się regularnie najważniejsze zawody o randze ogólnopolskiej oraz międzynarodowej m.in Indywidualne Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Juniorów, Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Niedowidzących, Mistrzostwa Polski Par i Trójek.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją turnieju bowlingowego w naszej kręgielni. Chętnie doradzimy i pomożemy w przebiegu turnieju!

Realizacje eventów

Eventy Króla
696-294-069
eventy@krolkul.pl