Wracamy już od 28 maja!

Drodzy goście,

wracamy do Was po dość długiej przerwie! Pełni energii i pomysłów na nietuzinkowe wydarzenia, które chcemy niezmiennie Wam zaserwować. Wyczekujcie promocji nie tylko tych sprawdzonych już przez Was ale także nowości. Jak zawsze będzie się działo 😀

Oczywiście lokal oraz regulaminy organizowanych przez nas wydarzeń są dostosowane do wymogów sanitarnych i obowiązywać będą do dowołania.
Zmiany dotyczą m.in:

  • obowiązkowej dezynfekcji rąk przed wejściem do lokalu
  • ilości osób przy jednym torze – ograniczenie do 6 osób
  • rezerwacji torów – tory rezerwowane z odstępem „jednego toru” od pozostałych grup (wyjątek: istnieje możliwość rezerwacji 2 torów obok siebie przez jedną grupę)
  • obowiązku noszenia maseczek w lokalu
  • wytyczonych dróg wejścia i wyjścia z lokalu
  • zakazu przenoszenia kul między podajnikami

Dołożymy wszelkich starań, aby zmiany nie wpłynęły na radość i czerpaną przyjemność z gry. Wszelkie uwagi, sugestie oraz cenne informacje dot. działania kręgielni można zgłaszać pod adresem kontakt@krolkul.pl

 

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Czy trzeba grać w maseczkach?

Tak, zgodnie z obowiązującymi restrykcjami w obiektach usługowych należy mieć założoną maseczkę. Klienci bez maseczki nie będą mogli skorzystać z usług Kręgielni oraz zostaną poproszeni o opuszczenie lokalu. Maseczkę można zdjąć po zajęciu stolika podczas spożywania jedzenia i picia. Maseczkę można także zdjąć na otwartym powietrzu na naszym tarasie przylegającym do Kręgielni.

Czy muszę zmieniać obuwie? Czy jest ono dezynfekowane?

Tak, podczas gry w kręgle należy korzystać z obuwia bowlingowego. Obuwie takie charakteryzuję się podeszwą wykonaną ze skóry co umożliwia prawidłowe i bezpieczne poruszanie się po rozbiegach podczas gry. Klienci mogą skorzystać z obuwia dostępnego w kręgielni lub zabrać ze sobą własne obuwie bowlingowe. Obuwie zawsze jest dezynfekowane przez pracowników recepcji. Stosujemy przy tym oryginalne środki do dezynfekcji obuwia zalecane przez producenta Qubica AMF

UWAGA!: Na czas trwania stanu epidemii dopuszczamy aby klienci korzystali z własnego obuwia sportowego. Musi to być obuwie przyniesione ze sobą na zmianę, o czystej i jasnej podeszwie. O dopuszczeniu obuwia do gry decyduje pracownik recepcji.

Przed zamknięciem w listopadzie miałem/miałam ważny voucher lub kartę podarunkową. Czy data ich ważności zostanie przedłużona?

Tak, wszystkie vouchery i karty podarunkowe których data ważności przypadała w okresie zamknięcia lokalu, zostały automatycznie przedłużone o okres jaki pozostawał od momentu zamknięcia lokalu do daty ważności voucheru/karty podarunkowej.

Przykład: Lokal został zamknięty z dniem 3go listopada 2020 r. Data ważności voucheru/karty podarunkowej upłynęła 20 grudnia. Liczba dni od momentu daty zamknięcia do daty ważności terminu wynosi 47 dni. Voucher więc zostanie przedłużony o 47 dni od daty ponownego otwarcia lokalu tj do dnia 13 lipca 2021 r.

Jak dostać się do Kręgielni bez samochodu?

Wejście do Kręgielni znajduje się przez tzw. wejście nocne do galerii handlowej. Wejście to można znaleźć pod naszym dużym czerwonym logotypem znajdującym się na elewacji budynku (tuż obok paczkomatów). Po wejściu do budynku należy udać się do windy i wjechać na piętro 4 gdzie znajduje się Kręgielnia Król Kul

SPRAWDŹ NA PONIŻSZYM NAGRANIU:

Czy parking jest czynny?

Tak, parking będzie pozostawał otwarty w godzinach funkcjonowania najemców 4go piętra galerii handlowej tj. Kręgielni Król Kul, Kina Helios oraz siłowni Fit Fabric. Wjazd na parking pozostaje bez zmian. Wejście do centrum handlowego z poziomu parkingu znajduje się na strefie czerwonej.

Czy taras będzie otwarty?

Tak, część tarasu znajdująca się bezpośrednio przy Kręgielni pozostaje otwarta. Z uwagi na fakt, że jest to przestrzeń otwarta, w jej obszarze nie trzeba nosić maseczki zgodnie z wytycznymi rządowymi. Przestrzeń może być czasowo wyłączona z użytku podczas organizacji imprez zamkniętych.

Gdzie mam pozostawić swoje obuwie po zmianie na bowlingowe? Szafki w Kręgielni są wyłączone z użytkowania

Po zmianie obuwia na bowlingowe, własne obuwie zabieramy ze sobą na tor gdzie pod siedzeniami znajdują się specjalne półki w których można zostawić obuwie.