ALB- AMATORSKA LIGA BOWLINGOWA

Witajcie w sekcji ALB.

Amatorska Liga Bowlingowa jest skierowana do wszystkich, którzy chcą sprawdzić się jako zawodnik, dobrze się bawić i zgarniać nagrody.

Ze spotkania na spotkanie jest nas coraz więcej, także rywalizacja robi się coraz poważniejsza. Na tej stronie będą pojawiać się na bieżąco informacje odnośnie ligi.

Pamiętajcie, że my organizujemy, ale to WY tą ligę tworzycie, także wszystkie wasze przemyślenia, pomysły, bierzemy pod uwagę, liczy się dobra zabawa w pozytywnym gronie.

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ, POZNAĆ ZASADY LUB SPRAWDZIĆ WYNIKI KLIKNIJ W ODPOWIEDNI PRZYCISK:

WIELKI FINAŁ LIGI

Już 28.02.2023 Wielki finał Ligi.

W Turnieju Finałowym zawodnicy rozegrają trzy pełne gry na takich samych zasadach jak w każdej kolejce ligii, przy czym zawodnikowi nie przysługuje możliwość skorzystania z dodatkowego entry. Czterech zawodników z najwyższą sumą punktów z trzech gier rozegra ścisły finał.

Finał Turnieju rozgrywać się będzie na zasadach pojedynków. Miejsce 4 rozegra pojedynek z miejscem 3. Przegrany zajmuje miejsce 4 w Turnieju zaś zwycięzca rozgra pojedynek z miejscem 2 na tożsamych zasadach i tak aż do rozgrania pojedynku o miejsce 1, który pozwoli wyłonić zwycięzcę Turnieju.

Do turnieju zakwalifikowały się osoby „podświetlone na zielono” w arkuszu z wynikami.

Niestety wszystko co dobre musi się skończyć, ale już planujemy kolejne rozgrywki, także informacje przekażemy niebawem 🙂

Do zobaczenia!

#ekipakrola

ŚWIĘTA ŚWIĘTA

22/12/2022

Świąteczne nastroje utrzymują się również w naszej Lidze Bowlingowej 🙂

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych.

W takim razie widzimy się od razu po świętach 🙂

#ekipakrola

JUŻ JESIEŃ

20/10/2022

Rok akademicki się rozpędza, ze spotkania na spotkanie zawodników przybywa, atmosfera podczas ALB mimo, że czuć nutkę rywalizacji jest nastawiona na dobrą zabawę. Wyniki potrafią zaskoczyć.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów, dzięki Handicapowi dla nowych graczy, nie startujecie z zerową liczbą punktów, także każdy ma możliwość wejścia do finałów, które będą się odbywały na koniec sezonu.

 

WRZEŚNIOWE PODSUMOWANIE

Za nami cały miesiąc zmagań, który był początkiem ALB.

Handicap, który jest przyznawany nowym graczom skutecznie umożliwia wyrównaną walkę o finały.

Na chwilę obecną jest nas już 14 osób, które aktywnie biorą udział w rozgrywkach, ze spotkania na spotkanie jest nas coraz więcej, dzięki czemu rywalizacja sprawia jeszcze więcej frajdy. Poniżej TOP zawodników pod kątem średniej i TOTALu.

My widzimy się w kolejnym wpisie już w październiku.

#ALB #ekipakrola