Integracja na sportowo

Integracja na sportowo
Integracja na sportowo

Zajęcia spędzone na kręgielni to świetny pomysł na niestandardowe lekcje wychowania fizycznego lub wyjście integracyjne dla uczniów. Nasza Kręgielnia proponuje Państwu świetną zabawę w bezpiecznej i atrakcyjnej dla dzieci przestrzeni.

Kręgielnia Król Kul to miejsce rozrywki dostosowane nawet dla najmłodszych dzieci dzięki obuwiu o małych rozmiarach, bandach ułatwiających strącenie kręgli czy zjeżdżalniach do kul.

Dla szkół oraz placówek wychowawczych przygotowaliśmy specjalną ofertę:

  • 15 zł od osoby za 1h gry w kręgle,
  • 20 zł od osoby za 1,5h gry w kręgle,
  • 25 zł od osoby za 2h gry w kręgle.

Cena zawiera wypożyczenie obuwia bowlingowego – nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Grupy zorganizowane przyjmowane są po 5 osób na jeden tor.

Opiekunowie grup szkolnych mogą uczestniczyć w grze bezpłatnie. Ponadto dla każdego wychowawcy serwujemy pyszną kawę lub herbatę gratis!

Stowarzyszenia i fundacje

Grupy zorganizowane
Grupy zorganizowane

Wiemy jak ważną rolę w pracy z dziećmi i młodzieżą odgrywają organizacje pozarządowe oraz kluby sportowe. Nasza oferta kierowana jest także do stowarzyszeń oraz fundacji, które organizują czas swoim podopiecznym.

Na terenie kręgielni dysponujemy salą o powierzchni 300m2, na której można zorganizować dowolną atrakcję dla dzieci np. zabawę karnawałową, andrzejki czy podsumowanie śródrocznych działań. Dla uwiecznienia wspólnie spędzonego czasu zachęcamy do pamiątkowych zdjęć wraz z koroną na tronie Króla Kul!

Samorządy Studenckie, Koła Naukowe

Dla Was również mamy coś specjalnego. Organizujesz wyjście integracyjne? chcesz podsumować wspólny projekt Waszego Koła Naukowego? A może masz pomysł na wydarzenie juwenaliowe?

Napisz do nas! Chętnie wspieramy inicjatywy, które pozytywnie wpływają na rozwój studentów zarówno w sferze naukowej jak i towarzyskiej.

Potrzebujesz więcej informacji? - zapraszamy do kontaktu

Realizacje eventów

Eventy Króla
696-294-069
eventy@krolkul.pl

Współpraca marketingowa

Marketing Króla
696-294-069
marketing@krolkul.pl