Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci

Każde dziecko marzy o wyjątkowych urodzinach!

Zapraszamy do organizacji urodzin w naszej Kręgielni, gdzie na jubilata i jego gości czekają świetna zabawa i moc atrakcji. Przyjęcie urodzinowe w kręgielni „Król Kul” to:

  • bezpieczny i niezawodny sprzęt bowlingowy,
  • kompleksowa organizacja przyjęcia (zamówimy tort, przygotujemy zaproszenia, zapewnimy przestrzeń),
  • możliwość rozbudowania oferty (medale, dyplomy, turniej z animatorem),
  • przyjazne, przestronne miejsce, w którym dzieci czują się swobodnie,
  • dodatkowe atrakcje (automaty do gier, bilard),
  • sprawdzona oferta bez „ukrytych druczków”.

Wiemy jak zorganizować niezapomniane urodziny. Postaw na profesjonalizm i doświadczenie.

Przebieg przyjęcia

Proponujemy Państwu następujący przebieg przyjęcia:

  • ETAP I – TORT ORAZ PRZYWITANIE GOŚCI

Odbywające się w „loży” zarezerwowanej specjalnie dla jubilata. Zapewniamy obsługę kelnerską oraz wszelką niezbędną pomoc –  ok. 30 min.

  • ETAP II – GRA W KRĘGLE

W zależności od ilości gości zarezerwujemy dla Państwa tory bowlingowe. Na tym etapie prosimy o przejście do stolików przy torach, gdzie czekają przygotowane przekąski, które umilą grę w kręgle. Wszystkie dostępne w naszej kręgielni tory są dostosowane do najmłodszych graczy (bandy, lekkie kule, zjeżdżalnie do kul) – 1,5 h.

  • ETAP III – PIZZA

Na którą po zakończonej grze zaprosimy wszystkich gości. Podamy ją w przygotowanej specjalnie dla Państwa loży. W zależności od upodobań smakowych mogą Państwo wybrać jej składniki podczas rezerwacji urodzin – ok. 30 min.

Elastyczna oferta

Nasza oferta podzielona jest na pakiety uzależnione od ilości zaproszonych gości. Wpływ na cenę ma również dzień tygodnia. Imprezy urodzinowe organizujemy przez cały tydzień. W piątek, sobotę oraz niedzielę do cen od pon. do czw. należy doliczyć 30 zł za każdy tor/pakiet.  Aby gra przebiegała komfortowo, podczas przyjęcia na zarezerwowanym dla Państwa torze, grę równocześnie rozegra do 5 osób.

1 tor = max. 5 osób = wygoda i bezpieczeństwo

Warianty ilości torów zmieniają się z każdą 5-ką zaproszonych dzieci. Dzięki temu, że opłata nie jest naliczana „od osoby” mają Państwo swobodę w ilości zaproszonych gości.

Przykład:
Gdy przyjęcie planowane jest dla 7 osób, a zechcą Państwo zaprosić dodatkowe 3 osoby,
cena nie ulegnie zmianie! Ponadto nie ponoszą Państwo kosztu za gości, którzy nie stawili się na przyjęciu, jeśli nie zmniejsza to ilości zarezerwowanych torów!

Na każdym torze przygotowany zostanie zestaw przekąsek, napojów oraz pizz, które podane zostaną zgodnie z Państwa zamówieniem. Istnieje również możliwość zarezerwowania dodatkowego toru dla rodziców w promocyjnej cenie, wydłużenia czasu gry, dokupienia dodatkowych pozycji z oferty gastronomicznej.

Zapraszamy do Kręgielni gdzie udzielimy pełnych informacji. Będą mogli Państwo obejrzeć naszą przestrzeń, wybrać tory oraz zapytać pracowników o przebieg i szczegóły obsługi urodzin. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi jubilaci i ich opiekunowie byli w 100% zadowoleni z przyjęcia, a zaproszeni goście długo wspominali wspólną zabawę.

Decydując się na organizację urodzin Twojego dziecka u nas, zyskujesz swobodę co do ilości uczestników zabawy nie ponosząc dodatkowych kosztów, możliwość rozbudowania oferty o dodatkowe warianty, gwarancję udanej zabawy popartą doświadczeniem w organizacji przyjęć urodzinowych. Ponad to Twoja pociecha spędzi niezapomniane urodziny w rozrywkowo – sportowym charakterze dostępnym dla każdego bez ograniczeń!

Pełna oferta urodzinowaPobierz

Odpowiemy na wszelkie pytania - zachęcamy do kontaktu

Rezerwacje indywidualne

Recepcja Kręgielni
600-690-730
kontakt@krolkul.pl